KROME

امتیاز این پروژه
(2 امتیازها)

قیمت کیبورد KROME : تماس با بخش فروش

• صداهای پیانوی full length و loop نشده و سازهای کوبه ای برگرفته از دستگاه سینتسایزر Kronos، به علاوه پیانو الکتریک جدید دست به دست هم داده‌اند تاKrome بر روی صحنه خودنمایی کند.
• برای داشتن قدرت بیان بی نظیر، هر ساز در هشت شدت صوتی گوناگون نمونه برداری شده است.
• کنترل واضح و مستقیم با نمایشگر ۷ اینچ و منحصر به فرد Touch View™
• در بخش درام‌ها دو نوع صدا قابل دسترس است. یکی صدای برگرفته از ساز در محیط غیر آکوستیک و دیگری صدای برگرفته از ساز در استودیو. امکان ترکیب این دو نوع صدا نیز در این بخش میسر است.
• کانال مربوط به سازهای کوبه ای تنها با استفاده از فشردن یک کلید، الگوی ریتمیک مناسب برگرفته شده از groove را اجرا می‌کند.
• طراحی شده به صورت کاملاً تخصصی، صدا های مورد نیاز شما، ۶۴۰ صدای اصلی و ۲۸۸ صدایCombination - که از ترکیب صداهای اصلی ساخته شده‌اند - را شامل می‌شوند.
• Effect های قدرتمند با پنج Insert، دو Master و یک Total FX . یک رنگ صوتی مجزا برای هر Track.
• طراحی منحصر به فرد پنل آلومینیوم گواه کیفیت محصول است.
• دارایUSB برای اتصال به کامپیوتر و یک SD Card برای ذخیره کردن داده ها
• قابلیت ویرایش اصوات در کامپیوتر توسط ویرایشگر Krome
• ارائه شده در مدل‌های ۶۱، ۷۳ و ۸۸ کلید
دستگاه Krome علاوه بر مزیت‌های همیشگی محصولات Korg، با انتخاب دقیق صداها، متناسب با نیازهای هر روزه، بهترین‌ها را از سازهای شستی دار مثل پیانو و پیانو الکتریک گرفته تا درام کیت ها در اختیار تان قرار می‌دهد. قابلیت کاربری ساده‌ی پیانو، پیانو الکتریک و اصوات درام درKrome ، آن را از سایر محصولات مشابه متمایز می‌کند. محصولKrome استانداردهای جدیدی را برای شما ترسیم می‌کند و با قیمتی پایین‌تر از سازهای مشابه و با همان کیفیت صدا و قابلیت، همیشه در کنار شما اهالی موسیقی، خواهد بود.
بنیان‌های تازه با پیانوی شگفت انگیز
چگونگی کیفیت صدای پیانو از مسائل مهم در تمامیKeyboard ها ست. دستگاه Krome، از تأثیرگذاری صدای "German D Grand" که برایKronos نیز طراحی شده است بهره برده تا این بار نیز صدایی درخشان محقق شود. علاوه بر آن از ۸۸ صدای غنی و Sample های Stereo، Full-Length و Loop نشده استفاده کرده است. این دستگاه هم چنین دارای پدالDamper درست مشابه پیانوی آکوستیک نیز می‌باشد. دستگاهی با داشتن تمام این ویژگی‌ها، نیازمند حجم بزرگی از حافظه است. به همین دلیل ظرفیت حافظه ای که فقط برای این تنها صدای پیانو استفاده شده، از تمام حافظه کل یک Workstation یا سینتسایزر عادی استفاده می‌شود بیشتر است. بدین ترتیب تمام عوامل مورد نیاز برای یک تجربه‌ی نوازندگی لذت بخش در نظر گرفته شده است. شرکت Korg اشتیاق خود را برای همراهی نوازندگان در لذت بردن از صداهای زیبا از سازهای عالی با ساخت پیانویKrome اثبات کرده است. صدای بسیار نزدیک به واقع، با رزونانس و رنگ و ویژگی هایی درست مشابه پیانوی آکوستیک، کیفیت این گروه ازKeyboard ها را افزایش داده است.
پیانوهایی الکتریک اصوات گرم، درخشان و حقیقی به ارمغان می‌آورند.
بسیاری از نوازندگانKeyboard به دنبال صدایی حقیقی و مشابه صدای پیانوی آکوستیک هستند. دستگاهKrome برای این منظور ۳ نوع پیانو الکتریک معرفی می‌کند. هر صدا در ۸ شدت صوتی متفاوت نمونه برداری شده است تا نوازنده به راحتی بتواند احساسات خود را با قوی و ضعیف کردن اصوات بیان کند. برای این منظور حجم بسیار زیادی از حافظه‌یPCM مورد نیاز است. جالب است بدانیدSample های مورد استفاده در تنها یکی از این انواع پیانو الکتریک از تمام اصواتی که در یک سینتسایزر عادی استفاده می‌شود بیشتر است. به علاوه آمپلی‌فایر محصول، Cabinet ها وEffect های کلاسیک نزدیک به نمونه‌ی واقعی خود شبیه سازی شده‌اند به گونه ای که همه چیز از لحظه‌ی لمس کلاویه تا شنیده شدن صدای نهایی حاصل از آن برای نوازنده بسیار لذت بخش خواهد بود.
درام با کیفیت استودیو
درام کیت های داخلWorkstation در تولید آهنگ‌ها نقش مهمی دارند. در دستگاهKrome همان اصوات"Jazz Ambience Drums" که در دستگاه Korg Kronos بود، وجود دارد. با این تفاوت که این بار به علت استفاده از ظرفیت بالای حافظه PCM این اصوات به نمونه‌ی واقعی خود بسیار شبیه‌ترند. چرا که به دو روش از صدای درام نمونه برداری شده است. در روش اول میکروفون نزدیک ساز قرار گرفته و در روش دوم میکروفون دور از ساز قرار گرفته و ضبط صدا با فاصله انجام شده تا رزونانس فضا نیز همراه با صدای اصلی نمونه برداری شود. تعادلی که در ترکیب این دو نوع صدا به کار رفته است، این امکان را به وجود آورده که صدایی غنی، دقیقاً منطبق با شخصیت صوتی اصلی درام، و درست همان چیزی که انتظار دارید، بدست آورید.
پالتی از رنگ‌های مختلف صوتی
در محصول Krome علاوه بر پیانو، پیانو الکتریک و درامز با صفی گسترده از انواع صداها مواجه هستید که به تمام خواسته های شما از سبک‌های مختلف موسیقی پاسخ می‌دهد. خلاقیت خود را با ۶۴۰ برنامه‌ی صدای اصلی و ۲۸۸ صدایCombination که هر کدام در استودیو های حرفه ای و توسط نوازندگان حرفه‌ای خلق شده‌اند به کار بیندازید؛ و از آن‌ها برای هم نوازی‌های زیبا و تک‌نوازی‌های درخشان خود استفاده کنید. شما حتی می‌توانید صداهای مورد نیاز خودتان را ساخته، تغییر دهید و ذخیره کنید.
اجرای سازهای کوبه ای به شکل واقعی، برگرفته شده از الگوی ریتمیک groove
تنها با فشار یک دکمه و با روشن کردن Drum Track، groove هایی را برای خود مهیا کنید که توسط افراد حرفه ای نواخته شده و با استفاده از صداهای درام با کیفیت بالایKrome ساخته شده است. حالا آن را به تنهایی یا همراه با موسیقی‌ای که ساخته اید بنوازید. علاوه بر ۶۰۰ الگوی از پیش ساخته شده‌ی Kronos که در این دستگاه نیز موجود است، فضای کافی برای ذخیره کردن الگوهای دلخواه کاربر نیز در نظر گرفته شده است. این الگوهای درام می‌توانند توسط Sequencer ساخته و استفاده شوند. در هنگام اجرا می‌توانند راهنمای ریتم برای شما باشند و یا در اجراهای زنده برای به ظهور رساندن ایده های خلاقانه‌ی شما مورد استفاده قرار گیرند.
پلی فونی دو گانه در حالت Arpeggiator
چه در حالت Combination و چهSequencer می‌توانید همزمان از دو Arpeggiator استفاده کنید. این Arpeggiator ها علاوه بر الگوهای استاندارد آرپژ، قابلیت تولید جملات موسیقی گیتار، بیس و الگوهای درام را نیز دارند. آن‌ها هم چنین می‌توانند برای طراحی صدا، ایجاد Pad ها و صداهای تلفیقی و Effect های صوتی مورد استفاده قرار بگیرند. در ضمن می‌توانید ابتکار عمل به خرج دهید و با تغیر هر یک از الگوها، الگوی مورد نظر خود را بسازید.
شگفتی‌های Workstation
دستگاهKrome همه‌ی قابلیت‌ها و هر آن چه که از محصولاتKorg انتظار می‌رود را به همراه یکSequencer شانزدهTrack داراست. اما این تمام قابلیت‌های این دستگاه نیست. دستگاهKrome با امکانات کامل آمده است تا به خلاقیت شما سرعت ببخشد. شما به راحتی و تنها با فشار دکمه‌ی REC می‌توانید آن چه را در حین یک اجرای زنده به ذهنتان خطور کرده در لحظه ضبط کنید. هر الگوی آهنگ(Song Template) صدای خاصی را بهSequencer Track ها اختصاص می‌دهد. این تخصیص از طریقEffect های از پیش تعیین شده که هرکدام به ژانرهای مختلف موسیقی تعلق دارد صورت می‌پذیرد. با استفاده از Cue List منحصر بهKorg قطعات خود را با سرعت برق تنظیم کنید. یا با استفاده ازRPPR یک مجموعه از الگوهای همیشه در دسترس بسازید. حالا برگردید و هر تغییر و ویرایشی را که لازم است با Piano-roll انجام دهید.
Effect های تاثیرگذار
بخش مهم Effect ها: پنجEffect از نوع Insert، دوEffect از نوع Master، و یکTotal Effect را برای کاربر مهیا می‌کند. افکت هایی شاملChorus ها، Flanger ها، Phaser ها، Delay ها و Reverb ها و علاوه بر آن ۱۹۳ نوعEffect شاملEffect های داینامیک پردازش گر از قبیلCompressor و Limiter و همین طورEffect های نمونه سازیAmp و شبیه سازیSpeaker که از تکنولوژی اختصاصیKorg به نام"REMS" استفاده می‌کند گوشه ای از بخش‌های قسمت پردازشگر Effect این دستگاه می‌باشند.
ویژگی‌های ظاهری
Krome با ۶۱ و یا ۷۳ کلاویه و در دو نوع Natural-Touch که در آن وزن کلاویه شبیه به اندازه‌ی کلاویه های پیانوی آکوستیک است و Semi-Weighted با وزنی کمتر از وزن اصلی ارائه شده است. به این ترتیب می‌توانید احساسی ایده آل از نواختن هر سبک پیانو، ارگ یا تک‌نوازی پرشور سینتسایزر داشته باشید. در Krome مدل ۸۸ کلاویه ای به علت وجود کلید هایی با مشخصه‌ی (Natural Hammer) NH همان وزنی را که هنگام فشردن کلاویه ی پیانو احساس می‌کنید، تجربه می‌کنید. بدین ترتیبKrome تمامی احساس و ظرافت‌های نوازندگی شما را منعکس خواهد کرد.
نمای منحنی ظریف مشکی رنگ، به همراهControl Panel نصب شده بر آن که از دو پنل آلومینیومی با دو طرح متفاوت ساخته شده، به دستگاهKrome زیبایی منحصر به فردی بخشیده است تا بتواند حتی در شلوغ‌ترین صحنه ها نیز، باز هم خودنمایی کند. ظاهر زیبای دستگاه Krome به اندازه‌ی اصوات دل‌نشینش مخاطب را تحت تأثیر قرار می‌دهد.
نمایشگر لمسی Touch View™
نمایشگر لمسی با اندازه‌ی بزرگ 800 x 480 پیکسل - Touch View Color- توانایی نمایش تعداد زیادی از پارامترها را در یک زمان و با وضوح بالا دارد. با لمس صفحه‌ی نمایش به راحتی می‌توان صداها را تغییر داده و یا پارامترها را ویرایش کنید. باFinger-Drag یعنی حرکت انگشت بر روی صفحه بدون برداشتن آن ازKnob ها (ولوم های چرخشی) و Slider ها (ولوم های کشویی) به راحتی و مستقیم استفاده کنید.
این نمایشگر امکانات و کاربردهای بسیار دیگری نیز دارد. امکاناتی از قبیل: ویرایشگر Piano Roll، یک نمایشگر زمان که برای احتساب زمان در یک اجرای زنده مناسب است و یک صفحه کلید شبیه ماشین حساب که برای وارد کردن مقادیر عددی در نظر گرفته شده است.
USB
انتقال داده ها به صورتMidi ازKrome به کامپیوتر با USB و مدیریت و ذخیره‌ی فایل‌های اطلاعاتیKrome با SD Card به راحتی امکان پذیر است.
نرم افزار ویرایشگر Krome و پایگاه ذخیره‌ی داده SD
با ویرایشگرKrome و ویرایشگر Plug-In به راحتی می‌توانید پارامترهای بسیاری را در کامپیوتر ببینید وKrome خود را ویرایش کنید. یا می‌توانید از Krome خود به عنوان یک Plug-in در نرم افزارهای DAW استفاده کنید.

خدمات پس از فروش

مشاوره فروش
(سراسر کشور) 3445140-0912
ساعات کار: 9:30 تا 21

021-22368320

دفتر تهران

(سراسر کشور)

021-22069157

021-26766412
ساعات کار: 10 تا 20:30

پشتیبانی و خدمات پس از فروش
تلفن: 22368320-021
فکس: 22373156-021

سعادت آباد,سرو غربی, بین کاج و شهرداری،پلاک35 شماره 26

دفتر مرکزی

E-mail: info@pianopars.com

قیمت پیانو یاماها, قیمت پیانو کرگ, قیمت پیانو دیجیتال, قیمت لوازم موسیقی,