پیانو یاماها CLP535

امتیاز این پروژه
(7 امتیازها)

پیانو یاماها CLP535

•    صداهای سمپل شده از پیانو یاماها CFX و Bösendorfer Imperial
•    کیبورد GH3X از جنس عاج
•    امکان ضبط ۱۶ تِرک و ضبط صدا با USB
•    شامل ۳۰۳ درس و آهنگ های بسیار معروف
•    مجهز به نمایشگر Liquid Crystal
•    عملکرد IAC برای دستیابی به بهترین صدا در هر ولومی
•    Acoustic Optimizer به همراه کَبینت مناسب صدایی تمام عیار به دست می دهد.
•    مشتمل بر ۳۴ صدا

قیمت پیانو دیجیتال یاماها CLP535  از طریق تماس با شرکت پیانو پارس

احساس واقعی پیانو گراند با بهره گیری از صدا، نحوه ی لمس کلید ها و پدال ها و نیز تکنولوژی به کار رفته برای استفاده ی همزمان از این امکانات در یک زمان ، احساسی دقیقا مشابه هنگامی که پیانو آکوستیک می نوازید داشته باشید.
طنین و اعوجاجی پیانووار!
رنگ ، عمق ، غنا و گرمای اصوات درClp535 درست مانند پیانوهای آکوستیک است. پدال ها دقیقا عملکردی مشابه پیانو دارند و تغییرات صوتی هنگامی که پدال دمپر را فشار می دهید درست مانند پیانوهای آکوستیک است.
تولید صدا بر اساس نحوه و شدت لمس کلاویه ها
شدت صدا و میزان پایداری آن در فضا بسته به شدت ضربه و میزان نگه داشتن کلاویه در این پیانو مانند پیانوی آکوستیک متغیر است.
تکنولوژی Smooth Release امکان اجرای نت های استکاتو را فراهم کرده است.
اجرای نت ها به صورت استکاتو با بهره گیری از تکنولوژی Smooth Release و لگاتو با نگه داشتن دست روی کلاویه و سپس بر داشتن آن به آرامی امکانپذیر است.
سمپل های Key-off
در پیانوی آکوستیک هنگامی که دستتان را از روی کلاویه بر می دارید، تغییر کوچکی در صدا ایجاد می شود که توسط سمپل Key-off در این پیانو شبیه سازی شده است.
۲۵۶ نت پلی فونی
مطمئن باشید اجرای هر گونه پاساژ پیچیده بدون از دست رفتن حتی یک نت با وجود ۲۵۶ نت پلی فونی بسیار ساده است.
امکانات دستیابی به حس خوب نوازندگی
کلاویه هایی درست مشابه پیانوی آکوستیک
کلاویه های Clp535 درست مانند پیانوی آکوستیک در بخش بم نیازمند نیروی بیشتر و در بخش زیر نیروی کمتر برای به صدا درآمدن هستند. همچنین هر کلید دارای سه حسگر است ، مثل کیبورد GH3 ، که میزان حساسیت را برای نوازنده در حین نواختن افزایش می دهد.
حس زیبای لمس کلاویه هایی از جنس عاج
هنگام نواختن پیانو کلاویه باید اصطکاک لازم را با انگشتان داشته باشد ، به راحتی حرکت کند و بالا و پایین برود . استفاده از نوعی عاج ترکیبی و مصنوعی که دارای سطحی صاف و از سوی دیگر پر منفذ است در ساخت کلاویه ها، تمامی این الزامات را پاسخ گفته است.
صدا و رزونانس در کل ساز
جای قرارگیری بلندگوها و مواذ به کار رفته در ساختمان ساز سبب شده که رزونانس در کل ساز صورت گیرد و صدا از کل ساز ساطع شود.
Acoustic Optimizer
Acoustic Optimizer که در بدنه ی ساز وجود دارد ، اصوات و جریان آن ها را کنترل می کند. این تکنولوژی جدید در تمام طول کیبورد –جدای از تک تک کلاویه ها- حسی مشابه سازهای آکوستیک ایجاد می کند.
سایر ویژگی ها
کاربری آسان بااستفاده ازLCD تعبیه شده روی ساز ، تنظیمات مربوط به ساز را به سرعت انجام دهید و باقی زمان خود را به نواختن و تمرین اختصاص دهید.
امکان استفاده از صدها آهنگ کلاسیک توسط اپلیکیشن NoteStar
امکان بهره گیری از ۳۰۳ درس مربوط به تکنیک پیانو شامل دروس هانون، بِیر، بورگمولر و چرنی در این ساز وجود دارد. فقط کافی است یک iPad به ساز وصل کنید تا نت ها را ببینید و حتی ورق بزنید.
ضبط به صورت Multi-track
ضبط با این پیانو ساده و سریع است می توانید بخش دست راست و بخش دست چپ را به طور مجزا ضبط و سپس با هم پخش کنید و بشنوید. ۱۶ ترک موسیقی ضبط شده می توانندبه صورت همزمان به صورت پلی بک اجرا شوند. ضبط ها با فرمت MIDI صورت می گیرد که می توانید آن را روی یک USB ذخیره کنید.
اصوات متنوع
علاوه بر صدای پیانو و پیانو الکتریک، صدای سازهای زهی و ارگ نیز در این ساز وجود دارد.
Reverb جدید برای القای حس نواختن در سالن کنسرت
سیستم reverb موجود در این پیانو، عمق و حرارت درخوری به صدا اضافه می کند، تا در منزل خود حسی شبیه به نواختن در سالن های کنسرت داشته باشید.
صدای غنی و پرحجم حتی در وولووم پایین
عملکرد Intelligent Acoustic Control (IAC)به طور خودکار صدا را تنظیم می کند تا صدای میزان شده و مناسب حتی در وولووم پایین در اختیار نوازنده قرار بگیرد . به علاوه دیالِ وولووم تمامی صداهای سیستم بلندگو را به طور یکنواخت در شدت صدای پایین تنظیم می کند. به این ترتیب حجم و غنای صدا با کم شدن شدت آن از بین نمی رود و صدا در بهترین کیفیت خود، در اختیار شما قرار می گیرد.

قیمت پیانو یاماها CLP535 : تماس با بخش فروش

خدمات پس از فروش

مشاوره فروش
(سراسر کشور) 3445140-0912
ساعات کار: 9:30 تا 21

021-22368320

دفتر تهران

(سراسر کشور)

021-22069157

021-26766412
ساعات کار: 10 تا 20:30

پشتیبانی و خدمات پس از فروش
تلفن: 22368320-021
فکس: 22373156-021

سعادت آباد,سرو غربی, بین کاج و شهرداری،پلاک35 شماره 26

دفتر مرکزی

E-mail: jafaripiano@gmail.com

قیمت پیانو یاماها, قیمت پیانو کرگ, قیمت پیانو دیجیتال, قیمت لوازم موسیقی,